Seahorse Holidays

6 GÜN BOYUNCA EN AZ 14 DALIŞ GARANTİ

Teknemizde deneyimli eğitmenler eşliğinde dalış kursaları verebilmekteyiz.

1gün

1.Gün

1.Gün Cumartesi

Saat 12 – 13 arası Fethiye limanından avara ve test dalışı için uygun yere demirleme. Burada dalgıçlar seviyelerine göre ayrılır ve dalış eşi seçiminden sonra 45-50 dakikalık ilk dalış yapılır. Günün sonunda Turunçpınarı koyunda gecelemek üzere demirleme. Burada yüzebilir, karaya çıkabilir ve kano ile dolaşabilirsiniz. Yürüyüş sevenler sevimli dostumuz Luna ve Mehmet Kaptan ile birlikte bir saatlik akşam yürüyüşüne katılabilirler.

2gün

2.Gün

2.Gün Pazar

Kahvaltı sonrası ilk dalış noktamız Büyük Reef veya Küçük Reef. Sonrasında uygun bir koyda öğle yemeği. Öğleden sonra dalış noktamız İblis Burnu. Dalış sonrası Gemile Adası önünde demirleme. Adada bulunan Bizans döneminden kalma kiliseleri, su sarnıçlarını ve yıkıntıları ziyaret edebilir ve eşsiz bir gün batımını izleyebilirsiniz.

3gün

3.Gün

3.Gün Pazartesi

Gün içinde Kabak Koyu, Kelebekler Vadisi veya Sancaklı koyunda iki dalış. Kelebekler vadisinde yürüyüş. Akşam, Soğuksu Koyu’nda demirleme.

4gün

4.Gün

4.Gün Salı

Yeni Mağaralar bölgesinde ilk dalış. Öğle yemeğinden sonra İblis Burnu’nda dalış. Günün sonunda Ağa Limanı koyunda demirleme. İsteyenler için antik Lydai şehrine yürüyüş.

5gün

5.Gün

5.Gün Çarşamba

Peksimet ve Nar Adalarındaki dalışlardan sonra Göcek Limanı’na intikal. Kumanya takviyesi ve kısa bir Göcek turu. Burada Ömer’in sıcak midye dolmalarını tatmanız tavsiye edilir. Gece, Bedri Rahmi Koyu’nda demirleme ve Likya Kaya Mezarlarını ziyaret.

6gün

6.Gün

6.Gün Perşembe

Gün boyunca Afkule ve Sarıyarlar bölgesinde dalış. Gece Akvaryum koyunda demirleme. İsteyenler için gece dalışı.

7gün

7.Gün

7.Gün Cuma

Son gün olduğu için normal şartlarda dalış yapılmamaktadır. Uçuş problemi olmayanlar için bir dalış organize edilebilir. Saat 11:00’de Fethiye Limanı’na dönüş için yola çıkıyoruz.