Seahorse Holidays

AKDENİZ VE EGE’NİN MASMAVİ SULARININ BULUŞTUĞU FETHİYE’DE

Her sabah başka bir Akdeniz koyunda uyanmak ve bütün günü trafikten, gürültüden, kalabalıktan uzakta denizde geçirmek gibisi var mı?

SEAHORSE HOLIDAYS

Her sabah başka bir Akdeniz koyunda uyanmak ve bütün günü trafikten, gürültüden, kalabalıktan uzakta denizde geçirmek gibisi var mı?

FETHİYE VE GÖCEK KIYILARINDA MAVİ YOLCULUK KEYFİ SİZİ BEKLİYOR

32 metre boyunda, 8.20 metre genişliğindeki dalış teknemizde hepsi de klimalı, duş ve tuvaletli 7 kamara bulunuyor. Ahşap gövdeli, çift direkli, 2004 yapımı düz ve geniş güverteli teknemizde iki ayrı güneşlenme güvertesi var. 16 kişiye rahat rahat yetecek yaşam alanı sağlayan teknemizde 24 saat sıcak su, buz makinesi, tüm gün 220 volt elektrik mevcuttur. Ayrıca, LCD TV, tavla, kütüphane, oyun araçları, şnorkel ekipmanı, SUP (ayakta binilen board) ve kano mevcut.

Sizleri dalış noktalarına götürmek ve karaya ulaştırmak için 6.5 m. boyunda (14 kişilik), 115 hp motorlu bir adet Zodiac ve 30 hp motorlu, 4.8 m. boyunda servis botumuz bulunuyor.

Kamaralarımızın beşi çift kişilik, ikisi iki ayrı yatak şeklinde donatılmıştır. Ama biz gerçek mavi yolcular gibi güvertede, ışıl ışıl yıldızların altında, suların şıpırtısının hoş ninnisiyle uyumanızı ve güneşin doğuşuyla uyanıp harika manzarayı izlemenizi öneriyoruz.

TEKNE ÖZELLİKLERİ
Tipi:GULET / CATCH
Yılı:2004
Boy:32 m
En:8.20 m
Motor:1×460 hp
Ağaç:Tik, maun
Jeneratör:1 adet 45 KW, 1 adet 28 KW
Su kapasitesi:10.000 lt
Yakıt kapasitesi:6.000 lt
Kabinler:7 Double (özel duş, tuvalet ve sıcak su) + personel kabini (duşlu ve tuvaletli)
Haberleşme:VHF telsiz, mobil telefon
İlk yardım:Oksijen seti, ilk yardım seti
Diğer özellikler:1 Adet Zodiac (1×115 hp) 6.5 m , 14 kişilik, 
1 x 30 hp servis botu 4,8 m.
2 adet 2×240 lt / Dk Elektrikli sessiz kompresor.
Yemek salonu, bar, arka ve ön güneşlenme terasları & oturma grupları, deepfreezer, buzdolabı.